Crystus umiera na krzyżu

Wszechmogący Boże, widzisz jak, patrząc po ludzku, gaśnie nadzieja na odzyskanie zdrowia. Jednak dla Ciebie wszystko jest możliwe. Ty stworzyłeś świat cały i podtrzymujesz go w istnieniu.  Proszę Cię, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka za którego oddałeś swoje życie, przyjdź z łaską uzdrowienia dla (wymieniamy imię). Niech ukaże się Twoja Chwała, aby wszyscy poznali, że Ty jesteś Bogiem.

Jednak, razem z Jezusem w Ogrójcu, pragnę zawierzyć wszystko Tobie, „Ojcze, nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie”. Ty wiesz, co jest najpotrzebniejsze dla naszego życia wiecznego i na Ciebie się zdaję. Jeśli jednak jest Twoją wolą, aby (wymieniamy imię) odzyskał(a) zdrowie, proszę, niech tak się stanie. Proszę o To w imię Twojego Syna, Jezusa Chrystusa. Amen.

14 komentarzy:
 1. ❤️
  ❤️ says:

  Panie Boże, Jezu Wszechmogący zlituj się nad Nami. Bardzo proszę daj nam siłę i zdrowie. Pozwól nam być być razem. Bardzo proszę o zdrowie i siłę dla Mamy, siebie, siostry, taty, Grześka. Proszę zlituj się nad nami i daj nam szansę

  Odpowiedz
 2. Iwona
  Iwona says:

  Błagam o odzyskanie chociaż niewielu sił przez moją najukochansza mamę Grażynę po ciężkim zapaleniu jelit.

  Odpowiedz
 3. Anonim
  Anonim says:

  Błagam o odzyskanie chociaż niewielu sił dla mojej najukochanszej mamy Grażyny po ciężkim zapaleniu jelit.

  Odpowiedz
 4. Natalia
  Natalia says:

  Panie Jezu. Proszę o cud uzdrowienia dla mojej mamusi Romany. O ulgę w cierpieniu i o siłę w walce o życie. W ogromie Swej litości zmiłuj się nad nami. Cała rodzina jej potrzebuje.

  Odpowiedz
 5. Elzbieta
  Elzbieta says:

  PANIE JEZU PROSZĘ O UZDROWIENIE SYNA TOMASZA Z CIEZKIEJ CHOROBY. PROSZĘ TEŻ O ZDROWIE MOJE I POMÓŻ MI TO WSZYSTKO PRZETRWAĆ I WRÓCIĆ DO JAKIEJŚ JESZCZE RADOŚCI W ŻYCIU. ODDAL SMUTEK ZMARTWIENIA I DEPRESJE ODEMNIE.WIEM ŻE NIE ZASLUGUJE TAK BARDZO LECZ PROSZĘ O POMOC.

  Odpowiedz
 6. Tina
  Tina says:

  Panie Boże wysłuchaj mych próśb. Proszę o zdrowie, dla tych za których się modlę. Nie zabieraj mi tego co tak bardzo kocham.

  Odpowiedz
 7. Anna
  Anna says:

  Panie Jezu proszę cię o zdrowie dla mojej rodziny potrzebne łaski pracę dla syna Wojciecha i dostanie się na studia magisterskie dobre wyniki badań dla nas ochrona przed chorobami i ciężkim przebiegiem. Covida dziękuję za wszystkie łaski

  Odpowiedz
 8. krab
  krab says:

  Panie Jezu proszę bardzo o uzdrowienie mojej Danusi.Spraw aby ciężka choroba jaką jest rak ustąpiła z jej ciała

  Odpowiedz
 9. Adrian
  Adrian says:

  Panie Jezu Proszę Pomóż rozwiązać trudne problemy finansowe.
  O Uzdrowienie duszy i ciała Czesława.
  O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc z mieszkaniem pracą finansowo. Zdrowie, siły, mądrości bożą, rozum boży.O dobrą żonę.

  Odpowiedz
  • Monika
   Monika says:

   Jezu proszę pomóż wyjść z pod respiratora mojemu kochanemu bratu Kamilowi. Daj mu jeszcze cieszyć się życiem tu na ziemi. Nie odbieraj taty jeszcze małym dzieciom. My go bardzo tu potrzebujemy. Amen

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Dodaj swój komentarz / intencję - podaj imię i wpisz treść

Uwaga. Komentarz zostanie zmoderowany przed publikacją.