Crystus umiera na krzyżu

Boże Ojcze, Stwórco nieba i ziemi, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka, proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia dla (wymieniamy imię). Ty widzisz jego(jej) cierpienie i trudy, które musi ponosić. Pragnę prosić Ciebie, w imię Syna Twojego Jezusa Chrystusa, abyś uwolnił go(ją) od tego, jeśli taka jest Twoja święta wola.

Dobry Ojcze Ty wiesz, że celem naszego życia jest wieczność, a życie ziemskie jest drogą ku wiecznemu radowaniu się Tobą. Ukaż swoją wielką chwałę i przyjdź z łaską zdrowia dla (wymieniamy imię), jeśli tylko nie będzie zagrażać to jego(jej) drodze ku życiu wiecznemu z Tobą w niebie.

Błagam Ciebie z pokorą, przyjdź ze swoimi darami, szczególnie z łaską zdrowia, ale nade wszystko za Twoim Synem chcę powtórzyć: „Ojcze, nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie”. Amen.

39 komentarzy:
 1. Cecylia
  Cecylia says:

  Panie Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie męża Stanisława, synów Andrzeja i Pawła oraz mnie z chorób i cierpienia. Dziękuję za otrzymane laski i Twoją opiekę.

  Odpowiedz
 2. Sylwia
  Sylwia says:

  Panie Boże proszę Cię z całego serca o zdrowie i siły dla mojego synka.
  Bardzo proszę wysłuchaj mej prośby🙏

  Odpowiedz
 3. Bozena
  Bozena says:

  Panie Boże błagam o uzdrowienie mojego męża. Daj mu siłę nadzieję, wiarę do dalszego zycia. Proszę Cię z pokorą o łaskę uzdrowienia.

  Odpowiedz
 4. Gosia
  Gosia says:

  Panie Jezu lekarzu wszechmogacy prosimy uzdrow Adriana z bialaczki jeśli jest taka Twoja wola
  Jezu ufam Tobie

  Odpowiedz
 5. Ewa
  Ewa says:

  Panie Boże błagam z całego serca o dobry wynik i wykluczenie choroby nowotworowej u mojego kochanego brata.Blagam Cie najpokorniej jak umiem

  Odpowiedz
 6. Danuta
  Danuta says:

  Jezu pomóż wrócić do zdrowia mojej siostrze Zofii żeby wysłać z zapalenia płuc iodzyskała siły.Bardzo proszę zajmij się tym Jezu.Amen.

  Odpowiedz
 7. Danuta
  Danuta says:

  Panie Boże kochany uzdrów mojego męża Józefa, odsuń wszelkie zapalenia I gęste śliny niech będzie siadał i porozumiewał się z rodziną i nabrał sił a najlepiej niech zniknie to SLA. I niech będzie bez respiratora.Błagam o skuteczną opiekę I leczenie..Jezu Ufam Tobie Ty się Tym zajmij.Amen.

  Odpowiedz
 8. Iwona
  Iwona says:

  Panie Boże,błagam Cię o uzdrowienie mojego brata Krzysztofa z choroby psychicznej.Czuwaj nad jego stanem psychicznym i szybkim powrotem do domu. Amen

  Odpowiedz
 9. mama
  mama says:

  Panie Boże, proszę z pokorą o uzdrowienie mojej córki z guza przysadki mózgowej i wszystkich dolegliwości, które męczą jej ciało.

  Odpowiedz
 10. mama
  mama says:

  Panie Boże Wszechmogący, błagam Cię o uzdrowienie i uwolnienie mojej córki od chorób depresji, stanów lękowych i poczucia odrzucenia oraz fobii społecznej. Proszę z całego serca, obdarz moje dziecko łaską zdrowia, radości i nawrócenia. Amen

  Odpowiedz
 11. Matka
  Matka says:

  Panie Boże błagam Cię o łaskę uzdrowienia mojej córki i zięcia z powikłań po Covidzie-19.Daj im łaskę nawrócenia ,spowiedzi Świętej i życia chrześcijańskiego a wnuczkom daj łaskę głębokiej wiary, pomocy w nauce i dobrych wyborów życiowych.

  Odpowiedz
 12. Córka
  Córka says:

  Boże wszechmogący, dodaj sił mojej Mamie, pozwól Jej zostać z nami jeszcze tutaj na ziemi. Jesteś Panem życia i śmierci, jeśli jest taka Twoja wola daj łaskę zdrowia mojej mamie.

  Odpowiedz
 13. Robert
  Robert says:

  Panie Boże uratuj życie mojej córki Marty która leży w stanie krytycznym. Jej niespełna trzy letnia córka i my wszyscy bardzo tęsknimy.

  Odpowiedz
 14. Anna
  Anna says:

  Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie Agnieszki w stanie krytycznym po operacji opiekuj się nią tyle osób się za nią modli spraw aby wrocila do na

  Odpowiedz
 15. Beata
  Beata says:

  Panie Jezu mam nieoperacyjnego raka , proszę Cię o łaskę uzdrowienia ,daj mi siłę do walki z tą chorobą.Pomoż mojej rodzinie w tym trudnym dla nas czasie.

  Odpowiedz
 16. Joanna
  Joanna says:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie mojego taty niech wróci do nas by cieszyć się dalszym życiem. Proszę nie zabieraj nam go, pokornie Cię błagamy.

  Odpowiedz
 17. Józef
  Józef says:

  Panie Boże, proszę PanieJezu prowadz Ele , Matulu Przenajswietsza osłaniaj Ele ,bądź Jej pomocą we wszystkich trudnych sprawach. Proszę 🙏

  Odpowiedz
 18. MATKA B
  MATKA B says:

  PANIE JEZU UZDRÓW MOJĄ CÓRKĘ EMILKĘ BŁAGAM ,TY WIESZ WSZYSTKO ,JEZU UFAM TOBIE ,TY SIĘ TYM ZAJMIJ .

  Odpowiedz
 19. Krystyna
  Krystyna says:

  Panie Boże błagam Cię o łaskę nawrócenia dla córki i jej rodziny.Uwolnij ją od wszelkich uzależnień.Błagam wysłuchaj mnie Panie

  Odpowiedz
 20. Ilona uzdrowienie
  Ilona uzdrowienie says:

  Panie Boże błagam aby mój ojciec wstał o własnych siłach na nogi i przeżył jeszcze kilka lat wysłuchaj mnie panie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Dodaj swój komentarz / intencję - podaj imię i wpisz treść

Uwaga. Komentarz zostanie zmoderowany przed publikacją.