Crystus umiera na krzyżu

Boże Ojcze, Stwórco nieba i ziemi, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka, proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia dla (wymieniamy imię). Ty widzisz jego(jej) cierpienie i trudy, które musi ponosić. Pragnę prosić Ciebie, w imię Syna Twojego Jezusa Chrystusa, abyś uwolnił go(ją) od tego, jeśli taka jest Twoja święta wola.

Dobry Ojcze Ty wiesz, że celem naszego życia jest wieczność, a życie ziemskie jest drogą ku wiecznemu radowaniu się Tobą. Ukaż swoją wielką chwałę i przyjdź z łaską zdrowia dla (wymieniamy imię), jeśli tylko nie będzie zagrażać to jego(jej) drodze ku życiu wiecznemu z Tobą w niebie.

Błagam Ciebie z pokorą, przyjdź ze swoimi darami, szczególnie z łaską zdrowia, ale nade wszystko za Twoim Synem chcę powtórzyć: „Ojcze, nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie”. Amen.

116 komentarzy:
 1. Monika
  Monika says:

  Panie Boże! Błagam Cię o uzdrowienie mojego taty Tadeusza, o siłę i wolę walki dla niego a dla lekarzy o mądre i roztropne postępowanie względem taty..

  Odpowiedz
 2. Karolina
  Karolina says:

  Panie Boże, proszę Cię o uzdrowienie dla mojej Mamy Beaty. Ma jeszcze tyle dobrego do zrobienia. Ma dla kogo żyć. Nie zabieraj mi Jej!

  Odpowiedz
 3. Anonim
  Anonim says:

  Blagam o uzdrowienie Wioli młodej mamy z ciężkiego nowotworu. Matko Boska proszę jak widzisz ta rodzine nie pozwól,żeby malutkie dzieci zostały bez kochającej mamy….prosimy ulecz ją.

  Odpowiedz
 4. Urszula
  Urszula says:

  Panie Jezu, proszę Cię o uzdrowienie mojej mamy Anny, o przywrócenie jej wszystkich funkcji życiowych, Najświętsza Matko Boża proszę Cię wstawiaj się za moją mama Anną u swojego syna.

  Odpowiedz
 5. Karina
  Karina says:

  Proszę Cię, błagam Wszechmogący Boże o łaskę zdrowia dla mojej Cioci Joanny która walczy o każdy oddech…

  Odpowiedz
 6. Paweł
  Paweł says:

  Panie Boże błagam o Ciebie o łaskę uzdrowienie mojego przyjaciela Jarosława leżącego w ciężkim stanie w szpitalu.

  Amen

  Odpowiedz
 7. Paulina
  Paulina says:

  Ojcze błagam Ciebie o zdrowie dla mojej mamy Anny. Dziękuję za to, że mi ją dałeś i proszę, żeby była nadal z nami. Maryjo Matko Boża proszę zmiłuj się nad Nami.

  Odpowiedz
 8. Magdalena
  Magdalena says:

  Panie Boże błagam o cud uzdrowienia mojego taty, który jest w szpitalu w stanie krytycznym. Bóg zapłać

  Odpowiedz
 9. Bożena
  Bożena says:

  Panie Boże, błagam Ciebie o uzdrowienie mojego męża Sławomira, żeby zatrzymało się krwawienie i rany się zagoiły. Proszę wysłuchaj moją prośbę.Amen

  Odpowiedz
 10. Magda
  Magda says:

  Boże błagam cię o zdrowie dla mojej Kochanej Mamy która leży teraz w ciężkim.stanie po zawale. Pomóż jej wrócić do sili tu do nas abyśmy mogli cieszyć się wspólną obecnością.

  Odpowiedz
 11. Jola
  Jola says:

  NAJDROŻSZY PANIE BOŻE… UZDRÓW KUBUSIA Z BIAŁACZKI I ODBIERZ OD NIEGO CIERPIENIA JAKIE CODZIENNIE ZNOSI ZWŁASZCZA BÓL NÓŻEK. PANIE JEZU UZDRÓW TO DZIECKO SWOIMI RĘKOMA, NIECH STANIE SIĘ CUD UZDROWIENIA… BŁAGAM CIĘ W MODLITWIE… USŁYSZ MNIE.

  Odpowiedz
 12. Jola
  Jola says:

  Panie Boże uzdrów mojego siostrzeńca Kubusia z ciężkiej choroby. Pozwól mu żyć na Twoją chwałę. Boże pozwól Kubusiowi cieszyć się pełnią życia… Wszystko w Twoich rękach Boże. Niech stanie się Twoja wolą Amen

  Odpowiedz
 13. Kasia
  Kasia says:

  Panie Boże, bardzo Cię proszę o cud uzdrowienia dla mojej mamusi Barbary, która leży teraz w szpitalu w ciężkim stanie. Niech stanie się cud uzdrowienia.

  Odpowiedz
 14. R
  R says:

  Panie Boże proszę o łaskę uzdrowienia mojego syna z bardzo ciężkiej choroby Wszystko w rękach Boga. Pomóż Boże uwierzyć że wszystko jest możliwe.Amen

  Odpowiedz
 15. Anonim
  Anonim says:

  Panie Boże proszę pomóż mojemu wnukowi w jego chorobach pomóż również mojemu synowi w jego chorobie proszę cię przez twojego syna Jezusa Pana Naszego ament

  Odpowiedz
 16. Marysia
  Marysia says:

  Proszę do zdrowie dla mojej mamy Jadwigi ,żeby powrócil.jej apetyt i stanęła na nogi o własnych siłach

  Odpowiedz
 17. .Kasia
  .Kasia says:

  Panie Boze Wszechmogący błagamCiebie o uzdrowienie mojego kochanego Mirka z choroby nowotworowej.Proszẹ wysłuchaj mojego wołania.

  Odpowiedz
  • Marek
   Marek says:

   Ja będę się modlił o uzdrowienie żony, za pośrednictwem kard.Wyszyńskiego, ufam, że wstawi się w mojej sprawie, co będzie też pomocne beatyfikacji tego wielkiego i jakże silnego Polaka, Szczęść Boże

   Odpowiedz
 18. Aneta
  Aneta says:

  Panie Boże Miłosierny, bardzo proszę o uzdrowienie mojego kochanego taty Zbyszka. Błagam Cię z całego serca.

  Odpowiedz
 19. barbara
  barbara says:

  BOŻE OJCZE WSZECHMOGĄCY TY WSZYSTKO MOŻESZ WIĘC PROSZE CIĘ O UZDROWIENIE MEJ CÓRKI MAGDALENY .DODAJ JEJ SIŁY I WIARY

  Odpowiedz
 20. Agnieszka
  Agnieszka says:

  Panie Boże
  Proszę,błagam o łaskę uzdrowienia mojego brata Łukasza. Wysłuchaj moich modlitw i próśb.

  Odpowiedz
 21. Barbara
  Barbara says:

  Panie Boze Ojcze Przenajswietszy iMatko Przenajswietsza daj zdrowie naszej synowej Darusi ispraw aby w badaniach nie wyszlo nic zlego Blagam cie o to z calego serca .Amen

  Odpowiedz
 22. Wincenty
  Wincenty says:

  Panie Boże Bardzo Cię Proszę o Łaskę uzdrowienia dla mojej siostry Barbary. Daj jej siłę do walki z tą straszną chorobą jeśli taka jest Twoja wola Panie.

  Odpowiedz
 23. Janusz
  Janusz says:

  Panie Jezu, błagam Cię o łaskę zdrowia dla naszego prawnuka Kubusia, który niedługo ma przyjąć chrzest i dołączyć do grona Twoich dzieci.

  Odpowiedz
 24. Aleksandra
  Aleksandra says:

  Panie Boże,uzdrów moja Mamusie. Wyklucz chorobę z jej życia,dodaj jej siły i nie pozwól na cierpienie. Proszę..

  Odpowiedz
 25. Twoja córka
  Twoja córka says:

  Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojej mamy z bólu kregoslupa.Bardzo cie proszę bądź znią i uzdrów ją ,,tak bardzo cie potrzebuje ,,,.Kocham cie Panie Jezu.

  Odpowiedz
 26. Irena
  Irena says:

  Panie Jezu błagam o łaskę zdrowia dla córki. Proszę uxdrow ja. Panie Ty wiesz, że jest sama. Ona już nie ma siły. Jezu ufam Tobie. Amen

  Odpowiedz
 27. O zdrowie mamy
  O zdrowie mamy says:

  Proszę cię Panie Boże daj siły mojej mamie niech pokona tą straszną chorobę i stanie na nogi .Panie Boże błagam Ciebie z pokorą o łaskę uzdrowienia

  Odpowiedz
 28. E
  E says:

  Proszę Cię o zdrowie i wyjście z choroby dla mojej najukochańszej małej córeczki, u której zdiagnozowana cukrzyce 1. Błagam niech stanie się cud

  Odpowiedz
 29. Joanna
  Joanna says:

  Panie Boże proszę się o łaskę zdrowia dla mojego syna Tymka, który tak dzielnie znosi trudy choroby. Spraw za swoją sprawa aby szybko pokonał chorobę i nabrał sił dzięki którym łatwiej przechodzić będzie kolejne infekcje. Jeśli taka wola twoja spraw aby Zuzia i Tymek rzadziej chorowali. Amen

  Odpowiedz
 30. Magda
  Magda says:

  Panie Jezu uzdrow moją córkę z choroby, z którą się obecnie zmaga i proszę, żeby ona nigdy już do niej nie wracała. Tylko Ty Jesteś w stanie to uczynić. Proszę, wysłuchaj mojej prośby.

  Odpowiedz
 31. Cecylia
  Cecylia says:

  Panie Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie męża Stanisława, synów Andrzeja i Pawła oraz mnie z chorób i cierpienia. Dziękuję za otrzymane laski i Twoją opiekę.

  Odpowiedz
 32. Sylwia
  Sylwia says:

  Panie Boże proszę Cię z całego serca o zdrowie i siły dla mojego synka.
  Bardzo proszę wysłuchaj mej prośby🙏

  Odpowiedz
 33. Bozena
  Bozena says:

  Panie Boże błagam o uzdrowienie mojego męża. Daj mu siłę nadzieję, wiarę do dalszego zycia. Proszę Cię z pokorą o łaskę uzdrowienia.

  Odpowiedz
 34. Gosia
  Gosia says:

  Panie Jezu lekarzu wszechmogacy prosimy uzdrow Adriana z bialaczki jeśli jest taka Twoja wola
  Jezu ufam Tobie

  Odpowiedz
 35. Ewa
  Ewa says:

  Panie Boże błagam z całego serca o dobry wynik i wykluczenie choroby nowotworowej u mojego kochanego brata.Blagam Cie najpokorniej jak umiem

  Odpowiedz
 36. Danuta
  Danuta says:

  Jezu pomóż wrócić do zdrowia mojej siostrze Zofii żeby wysłać z zapalenia płuc iodzyskała siły.Bardzo proszę zajmij się tym Jezu.Amen.

  Odpowiedz
 37. Danuta
  Danuta says:

  Panie Boże kochany uzdrów mojego męża Józefa, odsuń wszelkie zapalenia I gęste śliny niech będzie siadał i porozumiewał się z rodziną i nabrał sił a najlepiej niech zniknie to SLA. I niech będzie bez respiratora.Błagam o skuteczną opiekę I leczenie..Jezu Ufam Tobie Ty się Tym zajmij.Amen.

  Odpowiedz
 38. Iwona
  Iwona says:

  Panie Boże,błagam Cię o uzdrowienie mojego brata Krzysztofa z choroby psychicznej.Czuwaj nad jego stanem psychicznym i szybkim powrotem do domu. Amen

  Odpowiedz
 39. mama
  mama says:

  Panie Boże, proszę z pokorą o uzdrowienie mojej córki z guza przysadki mózgowej i wszystkich dolegliwości, które męczą jej ciało.

  Odpowiedz
 40. mama
  mama says:

  Panie Boże Wszechmogący, błagam Cię o uzdrowienie i uwolnienie mojej córki od chorób depresji, stanów lękowych i poczucia odrzucenia oraz fobii społecznej. Proszę z całego serca, obdarz moje dziecko łaską zdrowia, radości i nawrócenia. Amen

  Odpowiedz
 41. Matka
  Matka says:

  Panie Boże błagam Cię o łaskę uzdrowienia mojej córki i zięcia z powikłań po Covidzie-19.Daj im łaskę nawrócenia ,spowiedzi Świętej i życia chrześcijańskiego a wnuczkom daj łaskę głębokiej wiary, pomocy w nauce i dobrych wyborów życiowych.

  Odpowiedz
 42. Córka
  Córka says:

  Boże wszechmogący, dodaj sił mojej Mamie, pozwól Jej zostać z nami jeszcze tutaj na ziemi. Jesteś Panem życia i śmierci, jeśli jest taka Twoja wola daj łaskę zdrowia mojej mamie.

  Odpowiedz
 43. Robert
  Robert says:

  Panie Boże uratuj życie mojej córki Marty która leży w stanie krytycznym. Jej niespełna trzy letnia córka i my wszyscy bardzo tęsknimy.

  Odpowiedz
 44. Anna
  Anna says:

  Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie Agnieszki w stanie krytycznym po operacji opiekuj się nią tyle osób się za nią modli spraw aby wrocila do na

  Odpowiedz
 45. Beata
  Beata says:

  Panie Jezu mam nieoperacyjnego raka , proszę Cię o łaskę uzdrowienia ,daj mi siłę do walki z tą chorobą.Pomoż mojej rodzinie w tym trudnym dla nas czasie.

  Odpowiedz
 46. Joanna
  Joanna says:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie mojego taty niech wróci do nas by cieszyć się dalszym życiem. Proszę nie zabieraj nam go, pokornie Cię błagamy.

  Odpowiedz
 47. Józef
  Józef says:

  Panie Boże, proszę PanieJezu prowadz Ele , Matulu Przenajswietsza osłaniaj Ele ,bądź Jej pomocą we wszystkich trudnych sprawach. Proszę 🙏

  Odpowiedz
 48. MATKA B
  MATKA B says:

  PANIE JEZU UZDRÓW MOJĄ CÓRKĘ EMILKĘ BŁAGAM ,TY WIESZ WSZYSTKO ,JEZU UFAM TOBIE ,TY SIĘ TYM ZAJMIJ .

  Odpowiedz
 49. Krystyna
  Krystyna says:

  Panie Boże błagam Cię o łaskę nawrócenia dla córki i jej rodziny.Uwolnij ją od wszelkich uzależnień.Błagam wysłuchaj mnie Panie

  Odpowiedz
 50. Ilona uzdrowienie
  Ilona uzdrowienie says:

  Panie Boże błagam aby mój ojciec wstał o własnych siłach na nogi i przeżył jeszcze kilka lat wysłuchaj mnie panie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Dodaj swój komentarz / intencję - podaj imię i wpisz treść

Uwaga. Komentarz zostanie zmoderowany przed publikacją.