Crystus umiera na krzyżu

Boże Ojcze, Stwórco nieba i ziemi, przez Twą nieskończoną miłość do człowieka, proszę Ciebie o łaskę uzdrowienia dla (wymieniamy imię). Ty widzisz jego(jej) cierpienie i trudy, które musi ponosić. Pragnę prosić Ciebie, w imię Syna Twojego Jezusa Chrystusa, abyś uwolnił go(ją) od tego, jeśli taka jest Twoja święta wola.

Dobry Ojcze Ty wiesz, że celem naszego życia jest wieczność, a życie ziemskie jest drogą ku wiecznemu radowaniu się Tobą. Ukaż swoją wielką chwałę i przyjdź z łaską zdrowia dla (wymieniamy imię), jeśli tylko nie będzie zagrażać to jego(jej) drodze ku życiu wiecznemu z Tobą w niebie.

Błagam Ciebie z pokorą, przyjdź ze swoimi darami, szczególnie z łaską zdrowia, ale nade wszystko za Twoim Synem chcę powtórzyć: „Ojcze, nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie”. Amen.

18 komentarzy:
 1. Matka
  Matka says:

  Panie Boże błagam Cię o łaskę uzdrowienia mojej córki i zięcia z powikłań po Covidzie-19.Daj im łaskę nawrócenia ,spowiedzi Świętej i życia chrześcijańskiego a wnuczkom daj łaskę głębokiej wiary, pomocy w nauce i dobrych wyborów życiowych.

  Odpowiedz
 2. Córka
  Córka says:

  Boże wszechmogący, dodaj sił mojej Mamie, pozwól Jej zostać z nami jeszcze tutaj na ziemi. Jesteś Panem życia i śmierci, jeśli jest taka Twoja wola daj łaskę zdrowia mojej mamie.

  Odpowiedz
 3. Robert
  Robert says:

  Panie Boże uratuj życie mojej córki Marty która leży w stanie krytycznym. Jej niespełna trzy letnia córka i my wszyscy bardzo tęsknimy.

  Odpowiedz
 4. Anna
  Anna says:

  Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie Agnieszki w stanie krytycznym po operacji opiekuj się nią tyle osób się za nią modli spraw aby wrocila do na

  Odpowiedz
 5. Beata
  Beata says:

  Panie Jezu mam nieoperacyjnego raka , proszę Cię o łaskę uzdrowienia ,daj mi siłę do walki z tą chorobą.Pomoż mojej rodzinie w tym trudnym dla nas czasie.

  Odpowiedz
 6. Joanna
  Joanna says:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie mojego taty niech wróci do nas by cieszyć się dalszym życiem. Proszę nie zabieraj nam go, pokornie Cię błagamy.

  Odpowiedz
 7. Józef
  Józef says:

  Panie Boże, proszę PanieJezu prowadz Ele , Matulu Przenajswietsza osłaniaj Ele ,bądź Jej pomocą we wszystkich trudnych sprawach. Proszę 🙏

  Odpowiedz
 8. MATKA B
  MATKA B says:

  PANIE JEZU UZDRÓW MOJĄ CÓRKĘ EMILKĘ BŁAGAM ,TY WIESZ WSZYSTKO ,JEZU UFAM TOBIE ,TY SIĘ TYM ZAJMIJ .

  Odpowiedz
 9. Krystyna
  Krystyna says:

  Panie Boże błagam Cię o łaskę nawrócenia dla córki i jej rodziny.Uwolnij ją od wszelkich uzależnień.Błagam wysłuchaj mnie Panie

  Odpowiedz
 10. Ilona uzdrowienie
  Ilona uzdrowienie says:

  Panie Boże błagam aby mój ojciec wstał o własnych siłach na nogi i przeżył jeszcze kilka lat wysłuchaj mnie panie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Dodaj swój komentarz / intencję - podaj imię i wpisz treść

Uwaga. Komentarz zostanie zmoderowany przed publikacją.