Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi N. (Twojej służebnicy N.), której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.

Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi N. (Twojej służebnicy N.), za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

Przyjmij, Panie, nasze modlitwy za duszę Twojego sługi N. (Twojej służebnicy N.); jeżeli pozostała w niej jeszcze zmaza popełnionych na ziemi grzechów, niech ją łaskawie zgładzi Twoje miłosierdzie.

Przez Chrystusa, Pana naszego.
Amen.

9 komentarzy:
 1. Paulina
  Paulina says:

  W Dniu pogrzebu Krystyny, O pokój Jej duszy i królestwo Nieba o wieczny odpoczynek i swiatłość wiekuistą na wieki wieków.Panie Jezu miej miłosierdzie dla nas i całego świata.

  Odpowiedz
 2. A
  A says:

  W dniu śmierci Krystyny , aby przyjęta została do królestwa niebieskiego. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ….

  Odpowiedz
 3. W dniu pogrzebu
  W dniu pogrzebu says:

  Boże zmiłuj się nad Duszą Hanny i przyjmij ją do swojego królestwa. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków Amen.

  Odpowiedz
 4. Córka
  Córka says:

  O życie wieczne za dusze Jadwigi i Czesława. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków Amen

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Dodaj swój komentarz / intencję - podaj imię i wpisz treść

Uwaga. Komentarz zostanie zmoderowany przed publikacją.